1. ÜLDIST
Tooteid müüb YKS Grupp OÜ (registrikood 14539820). Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu ning ostu korral käibemaksu juurde ei lisandu. Toodete hinnad on eurodes.

2. TELLIMINE
Tooted tellitakse internetipoe 1phone.ee ostukorvi kaudu. Klient nõustub iga tellimuse puhul kehtivate Müügi-ja tarnetingimustega.

Samm-sammult ostujuhend

Ostlemise juhised:
1) Leia toode, mida soovid osta
2) Vali vajadusel värv või mudel
3) Lisa toode ostukorvi
4) Ava ostukorv ning täida kontaktandmed
5) Kinnita, et nõustud kauplemistingimustega
6) Vali makseviis
7) Soorita makse

3. MAKSMINE
YKS Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, mis edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile (registrikood 12268475). Maksekeskuse teeninduse abil saad lihtsalt, paindlikult ja turvaliselt internetis oste sooritada.

E-poes on võimalik tellimuse eest tasuda kasutades Swedbank, SEB, LHV Pank, Luminor, Liisi, COOP Pank või POCOPAY pangalinke.

4. TARNEVIIS
Tellimus toimetatakse kohale lähimasse postkontorisse, Omniva või SmartPosti pakiautomaati või tuuakse kulleriga koju. Tarnepartnerid peamiselt Omniva ja Smartpost.

5. TARNEKULUD

TASUTA tarne kõikidele toodetele! (Hind: 0.00€)

6. TARNEAEG
Tarne toimub nii Eestis kui ka mujal euroopa riikides.. Tellitud kaup jõuab kohale 7-28 päeva jooksul tellimuse vastuvõtmisest. Kui toote lehel on märgitud lühem tarneaeg, siis jõuab kaup kohale kiiremini. Kui tellitakse mitu erinevat toodet, on võimalus, et need saadetakse eraldi pakkidena, tänu millele võivad tellitud tooted kohale jõuda erinevatel päevadel.

7. GARANTII
Müüja kohustub andma lubatud garantiid. Kui tootel avastatakse viga, peab klient võtma viivitamatult müüjaga ühendust , et viga parandada. Valest kasutamisest tingitud vigade puhul garantiitagastuste eest müüja ei vastuta. Varuosadele antakse aastane garantii. Aku garantii kehtib kuni kuus kuud. Garantii juhtumiteks on näiteks aku paisumine. Garantii ei kata mehaanilisi kahjustusi, näiteks telefoni mahakukkumise tagajärjel tekkinud kahjustusi. Aku garantii 6 kuud. Garantii ei kehti ka juhul, kui mittepädev (ilma vastava hariduseta) inimene üritab varuosa paigaldada, kuid selle käigus tekib vigastusi.

8. TAGASTAMISÕIGUS
Kliendil on õigus taganeda sooritatud ostust 14 kalendripäeva jooksul arvates toodete kliendile üleandmisest. Selleks peab Klient saatma taganemisavalduse e-maili aadressile (info@1phone.ee). Kauba tagastamisel on klient kohustatud toimetama tagastatava kauba kaupmehele 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi teate kaupmeheni jõudmisest. Toote tagastamise korral kannab Kaupmees toote eest tasutud summa (k.a. postikulu, mille Klient tasus toote kohaletoimetamiseks) samale pangakontole, millelt vastav makse kaupmehele laekus 14 päeva jooksul alates tagastatava toote jõudmisest Kaupmeheni. Kauba taganemisõiguse kasutamiseks peab Klient tootepakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata ning tagastama toote koos pakendiga.

Tagastamisele kuulub toode, mis ei ole kliendi poolt kasutatud. Tagastataval tootel peavad samuti säilima tehase poolt paigaldatud turvakiled. Tagastamisõigust ei ole ka muude müügikõlbmatute või kasutatud toodete puhul. Me ei käsitle reklamatsioone, kui rike on tekkinud kliendil seoses paigaldamisega.

Meie ekraanid on enne kliendile saatmist testitud emaplaatidel.

9. KAHJUDE HÜVITAMINE JA VASTUTUSE PIIRANG
Müüja ei vastuta kliendi väärasest juhendamisest või muudest müüjast mitteolenevatest teguritest tulenevate kulude või kahjustuste, samuti ka muude kaudsete või otseste kahjude eest. Müüja vastutus defektse toote eest piirneb toote hüvitamisega.

10. VÄÄRAMATU JÕUD (FORCE MAJEURE)
Müüjal on õigus tühistada tellimus, kui hinnakujunduses on tekkinud silmanähtav viga või kui kaubatarnija ei suuda toimetada tellimust kohale mõistliku aja ehk 30 päeva jooksul.